Z wielką radością pragniemy poinformować państwa, iż firma Fagros stała się autoryzowanym dealerem marki Farmtrac. Farmtrac jest polskim producentem ciągników rolniczych. Ciągniki Farmtrac będzie można obejrzeć na naszym stanowisku podczas targów w Sielinku.

 
 
Farmtrac rozpoczął produkcję ciągników rolniczych w 2000 roku w swojej fabryce w Mrągowie. Proste i niezawodne konstrukcje opierają się na rozwiązaniach najbardziej renomowanych europejskich firm produkujących podzespoły. Wśród dostawców są m.in. ZF, Bosch, Perkins, Carraro, MITA oraz około 60 renomowanymi polskich producentów części i podzespołów. Wszystkie maszyny posiadają europejskie homologacje i spełniają wszystkie europejskie normy.
 
Farmtrac to zdobywca wielu branżowych nagród min. wielokrotny laureat nagrody Maszyna Rolnicza Roku w Polsce, a także jeden z największych pracodawców w regionie Mrągowa, czynnie wspierający aktywizację młodych absolwentów (staże, praktyki). Inicjator programu „Jestem z Mrągowa” mającego na celu promocję miasta Mrągowo.
 
Z pełną ofertą ciągników Farmtrac mogą zapoznać się Państwo w tym miejscu.

 

Zostaw numer! Oddzwonimy

Zostaw nam swój numer telefonu

Zostaw numer! Oddzwonimy

Dziękujemy za twój numer. Gdy tylko nasi konsultanici będą dostępni - oddzwonimy.

 

K
o
n
t
a
k
t